واکنش نشان دادن ایران ایمیل سایبری آمریکا

واکنش نشان دادن: ایران ایمیل سایبری آمریکا اوباما واشنگتن آمریکایی وزارت خارجه باراک اوباما مقامات وزارت

گت بلاگز اخبار اجتماعی شرح تصمیماتی مهم راجع به زاینده‌رود

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: تصمیم‌های مهمی راجع به پرسشها آب سه استان بهره‌مند از زاینده‌رود در دفتر مدیر مجلس شورای اسلامی

شرح تصمیماتی مهم راجع به زاینده‌رود

شرح تصمیماتی مهم راجع به زاینده رود

عبارات مهم : منابع

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: تصمیم های مهمی راجع به پرسشها آب سه استان بهره مند از زاینده رود در دفتر مدیر مجلس شورای اسلامی گرفته شد.

به گزارش فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی ظهر امروز بعد از آخر جلسه بررسی پرسشها آب ۳ استان کشور در دفتر مدیر مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تصمیم های مهمی راجع به پرسشها آب ۳ استان بهره مند از زاینده رود در دفتر مدیر مجلس شورای اسلامی گرفته شد.

وی افزود: در این جلسه که دقایقی پیش در دفتر مدیر مجلس شورای اسلامی آخر یافت، تصمیم های مهمی با حضور وزیر نیرو، استاندار اصفهان، جمعی از نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی و دو نفر نمایندگان کشاورزان این استان اتخاذ شد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی به سه تصمیم این جلسه اشاره و خاطرنشان کرد: بر اساس بند یک این جلسه، وزیر نیز موظف شده است است جدول وقت بندی جهت هر یک از بندهای ۹گانه مصوبات شورای عالی آب اعلام و اجرا کند.

وی افزود: دربند دوم این جلسه این گونه تصمیم گیری شده است که استان های چهارمحال و بختیاری و یزد هم چون استان اصفهان بر اساس جدول تقسیم آب از زاینده رود برداشت کنند، به عبارت دیگر همان طوری که این استان در حال برداشت کمتر از منابع آبی زاینده رود هست، استان های چهارمحال و بختیاری و یزد هم کمتر برداشت کنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بر اساس توافق سوم این جلسه هم، خسارت هایی که قرار است از منابع استانی به کشاورزان این استان پرداخت شود، به همه کشاورزان شرق، غرب و شمال استان اصفهان تخصیص داده شده است یابد.

وی ادامه داد: در ادامه بند سوم بررسی پرسشها آب سه استان کشور در دفتر مدیر مجلس شورای اسلامی، تصمیم گیری شد که حق آبه و اشتراک آب در مهر ۹۷ به کشاورزان تعلق گیرد.

شرح تصمیماتی مهم راجع به زاینده‌رود

واژه های کلیدی: منابع | استانی | اصفهان | زاینده رود | مجلس شورای اسلامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs