واکنش نشان دادن ایران ایمیل سایبری آمریکا

واکنش نشان دادن: ایران ایمیل سایبری آمریکا اوباما واشنگتن آمریکایی وزارت خارجه باراک اوباما مقامات وزارت

گت بلاگز اخبار حوادث نسخه فوت مرد رمال جهت زن راحت لوح

رمال حیله‌گر جهت تصاحب خودروی سمند زن جوان با نوشیدنی مسموم او را کشت و در حاشیه بزرگراه دفن کرد. دو همدست وی در حالی بازداشت شده‌اند که رمال قاتل تحت تعقیب پلی

نسخه فوت مرد رمال جهت زن راحت لوح

نسخه فوت مرد رمال جهت زن راحت لوح

عبارات مهم : ماشین

رمال حیله گر جهت تصاحب خودروی سمند زن جوان با نوشیدنی مسموم او را کشت و در حاشیه بزرگراه دفن کرد. دو همدست وی در حالی بازداشت شده است اند که رمال قاتل تحت تعقیب پلیس هست.

به گزارش جام جم، اوایل تابستان سال 95 مردی با حضوردر پلیس آگاهی استان البرز از گم شدن همسر جوانش خبرداد و جهت یافتن او کمک خواست.

شاکی به افسر تحقیق گفت: همسرم جهت خرید با خودروی سمندش از منزل خارج شد و قرار بود سریع برگردد. من هم جهت انجام کاری بیرون رفتم شب که بازگشتم خبری از او نشد وتلفن همراهش هم خاموش بود. به منزل اقوام ودوستان سر زدم ولی آنها از همسرم خبری نداشتند. تلاش هایم جهت یافتن او بی نتیجه مانده هست. گمان می کنم بلایی سر او آمده باشد.

نسخه فوت مرد رمال جهت زن راحت لوح

با دستور ابراهیم مرادی، بازپرس شعبه 22 دادسرای جنایی کرج، تحقیقات پلیسی جهت رازگشایی از این پرونده ادامه داشت ولی ردی از زن گمشده به دست نیامد و ماموران با معمایی پیچیده روبه رو شدند. ردی از خودروی این زن در دست نبود و دستور توقیف این ماشین صادر شد. با گذشت نزدیک به دو سال از این ماجرا، هفته گذشته شوهر این زن به پلیس آگاهی آمد و اعلام کرد از طریق یکی از آشنایانش شنیده زمانی که همسرش ناپدید شده است به ملاقات زنی در شمال کشور رفته و بعد از آن ناپدید شده است است.

پس از این ادعا، این زن شناسایی و به پلیس آگاهی احضار شد. او در بازجویی ها مدعی شد از آینده زن گمشده بی خبراست؛ ولی در جریان تحقیقات بعدی سکوت خود را شکست و به افسر تحقیق گفت: من فقط شنیده ام زن ناپدید شده است در منزل یک زن در شهر های شمالی کشور بوده و در آنجا فوت شده است هست. می توانم نشانی آن منزل را در اختیار پلیس قراردهم.

رمال حیله‌گر جهت تصاحب خودروی سمند زن جوان با نوشیدنی مسموم او را کشت و در حاشیه بزرگراه دفن کرد. دو همدست وی در حالی بازداشت شده‌اند که رمال قاتل تحت تعقیب پلی

با دستور بازپرس جنایی تیمی از ماموران اداره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز جهت بررسی ماجرا به منزل این زن رمال در یکی از شهرهای شمالی کشور اعزام شدند. ماموران بعد ازجست وجوی فراوان منزل این زن را یافتند و او با هماهنگی قضایی بازداشت شد.

زن جوان در بازجویی پلیس منکر هرگونه آشنایی با زن ناپدید شده است و اطلاع از آینده او شد ولی زمانی که پی برد پلیس متوجه رابطه دوستی آنها شده است هست، بناچار سکوت خود را شکست و اعتراف کردکه این زن به قتل رسیده و وی شاهد این جنایت بوده است.

متهم زن به افسر تحقیق گفت: من و زن کشته شده است در منزل یک رمال در کرج همدیگررا ملاقات کردیم. او هم آمده بود نسخه های خوشبختی از مرد رمال بگیرد. او در زندگی مشکلاتی داشت و چند بار از مرد رمال نسخه خوشبختی گرفته بود ولی هیچ کدام مسئله او را حل نکرده بود. مرد رمال هنگامی که با اعتراض مقتول رو به رو شد، ادعا کرد جهت حل مشکلش باید به شمال کشور برود و چله نشینی کند. قرار بود زن جوان ابتدا به منزل من در شمال کشور بیاید و بعد از آن منزل ای را جهت چله نشینیاجاره کند.

نسخه فوت مرد رمال جهت زن راحت لوح

متهم ادامه داد: زن جوان با خودروی سمندش به منزل ام در شمال کشور آمد. مرد رمال هم به آنجا آمد. ساعاتی بعد یکی از دوستان مرد رمال هم آمد. زن جوان باورش شده است بود که این نسخه های خوشبختی تازه و چله نشینی زندگی اش را عوض کردن می دهد. آن شب مرد رمال شربتی تهیه کرد و بعد از خواندن وردهایی او را به زن جوان داد تا بنوشد. او بعد از نوشیدن آن بی هوش شد. ساعاتی بعد مرد رمال به من گفت او فوت شده است و هر طور شده است باید کمکش کنم جسد را دفن کنیم. در قبال این کار طلاهای مقتول را به من داد. این در حالی بود که مرد رمال می خواست خودروی مقتول را هم تصاحب کند.

به همین خاطر مبایعه نامه ای در ارتباط با فروش ماشین به نام وی نوشت و خریدار را دوستش معرفی کرد.

رمال حیله‌گر جهت تصاحب خودروی سمند زن جوان با نوشیدنی مسموم او را کشت و در حاشیه بزرگراه دفن کرد. دو همدست وی در حالی بازداشت شده‌اند که رمال قاتل تحت تعقیب پلی

متهم زن ادامه داد: مرد رمال اثر انگشت زن کشته شده است را هم روی آن برگه زد. بعدهم من و مرد رمال با هم جسد زن جوان را در پارچه ای پیچیدیم و آن را در خودرویی گذاشته و به چاهی در حاشیه بزرگراه بردیم و در آنجا دفن کردیم. مقداری ازطلاهای مقتول را فروختم و بقیه را جهت استفاده خودم گذاشتم.

با اعتراف های او، دو متهم پرونده تحت تعقیب پلیس بودندتا این که ماموران باخبر شدند همدست رمال با خودروی سمند سرقتی در بزرگراه پایتخت کشور عزیزمان ایران ـ شمال تردد می کند. خودروی مورد نظر با دستور قضایی توقیف و راننده دستگیر شد.

نسخه فوت مرد رمال جهت زن راحت لوح

او در بازجویی اولیه اظهاراتی ضد و نقیض مطرح کرد، ولی زمانی که راز جنایت را فاش شده است دید اعتراف کرد و به افسرتحقیق گفت: رمال با همدستی زن بازداشت شده است دست به جنایت زد و من در دزدی خودروی مقتول نقش داشتم. مرد رمال با سند سازی ماشین را به نام من کرد. با خودروی مقتول مسافر جا به جا می کردم و فکر نمی کردم یک روز ماجرا فاش شود .

ماموران با توجه به گفته های این دو نفر به محل دفن جسد زن جوان اعزام شدند ولی معلوم شد آن مکان بزرگراه سازی شده است و موفق نشدند، جسد را کشف کنند. با به دست آمدن هویت رمال جنایتکار، او تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

واژه های کلیدی: ماشین | بزرگراه | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs