واکنش نشان دادن ایران ایمیل سایبری آمریکا

واکنش نشان دادن: ایران ایمیل سایبری آمریکا اوباما واشنگتن آمریکایی وزارت خارجه باراک اوباما مقامات وزارت

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی منافع شخصی مطرح است یا می‌خواهند توجه جلب کنند؟ ، پشت‌پرده تلاش جهت استیضاح 3 وزیر

در روز جلسه كميسيون با اقاي حجتي من در جلسه حضور داشتم ولی متاسفانه دلايل استيضاح ايشان هم مانند ساير وزرا بسيار سطحي است. 

منافع شخصی مطرح است یا می‌خواهند توجه جلب کنند؟ ، پشت‌پرده تلاش جهت استیضاح 3 وزیر

پشت پرده تلاش جهت استیضاح 3 وزیر/ منافع شخصی مطرح است یا می خواهند توجه جلب کنند؟

عبارات مهم : سیاسی

در روز جلسه كميسيون با اقاي حجتي من در جلسه حضور داشتم ولی متاسفانه دلايل استيضاح ايشان هم مانند ساير وزرا بسيار سطحي هست.

استیضاح وزرا آن هم در آخرین هفته سال و بعضی زمزمه ها راجع به سیاسی بودن این سه طرح، فضای سیاسی این روزهای کشور را تحت الشعاع خود قرار داده است.

نامه نیوز نوشت:شهاب الدین بیمقدار نماينده مردم تبريز و عضو فراکسیون امید مجلس راجع به استیضاح سه وزیر دولت گفت: متاسفانه برخي نمايندگان به دليل يك سري مسايل كوچك قصد دارند وزرا را استيضاح كنند و اين درست نيست. اگر اين اتفاق در اين ايام كه نزديك به سال جديد است رخ دهد باعث مي شود سه وزارتخانه مهم دولت با چالش رو به رو شود. راي آوردن استيضاح يعني آنكه اين وزارتخانه ها بايد با سرپرست اداره شوند و با توجه به وقت نا مناسب اين موضوع، اين سه وزارتخانه حداقل تا خرداد ماه وزير نخواهند داشت.

منافع شخصی مطرح است یا می‌خواهند توجه جلب کنند؟ ، پشت‌پرده تلاش جهت استیضاح 3 وزیر

اهم بیانات بیقمدار به شرح زیر است:

*در روز جلسه كميسيون با اقاي حجتي من در جلسه حضور داشتم ولی متاسفانه دلايل استيضاح ايشان هم مانند ساير وزرا بسيار سطحي است.يكي از اصلي ترين موضوعات، رواردات برنج بود. برخي به ايشان انتقاد داشتند كه آیا واردات برنج را در مقايسه با سال 92 افزايش داده ايد؟ اقاي حجتي هم در پاسخ گفتند كه بخش هاي زيادي از زمين هاي كشاورزي و كاشت برنج در شمال كشور تبديل به باغ و ويلا شده است در نتيجه كاشت برنج هم كاهش يافته است و براي جلوگيري از كمبود برنج در بازار به ناچار واردات را افزايش داده ايم. حجتي در ادامه افزود كه وزارت كشاورزي همچنان برنج را از كشاورز خريداري مي كند و از اين بابت كمبودي وجود ندارد كه نمايندگان از اين توضيحات قانع نشدند. متاسفانه دلايل نمايندگان براي استيضاح حجتي بسيار سطحي است.

در روز جلسه كميسيون با اقاي حجتي من در جلسه حضور داشتم ولی متاسفانه دلايل استيضاح ايشان هم مانند ساير وزرا بسيار سطحي است. 

*نمي توان اين عنوان را به صورت قاطع بيان كرد ولی متاسفانه و در ظاهر يك سري مسايل و منافع شخصي در اين استيضاح ها وجود دارد. جريان سياسي نيز در اين عنوان مطرح نيست زيرا از هر دو جريان اصلاح طلب و اصولگرا نمايندگاني متقاضي اين استيضاح هستند.برخي به دليل منافع شخصي به استيضاح علاقه پيدا كرده اند و برخي ديگر نيز به دليل آنكه توجه رييس جمهوري را به خود جلب كنند اين عنوان را مطرح كرده اند كه اين روش درست نيست.

*جو حاكم بر مجلس راجع به سه استیضاح در روزهاي يك شنبه و سه شنبه مشخص مي شود، ولی احتمال اين كه استيضاح ها راي بياورد بسيار كم خواهد بود.

منافع شخصی مطرح است یا می‌خواهند توجه جلب کنند؟ ، پشت‌پرده تلاش جهت استیضاح 3 وزیر

واژه های کلیدی: سیاسی | استیضاح | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs